Kariéra

PROJEKTANT STROJNÍ TECHNOLOGIE A POTRUBNÍCH SYSTÉMŮ

Požadujeme:
- Bakalářské nebo magisterské vzdělání strojního zaměření (obor energetika výhodou) nebo minimálně 3-letou praxi v oboru strojního projektování,
- zkušenost s prací ve 2D a 3D CAD systému (AutoCAD, Solid Edge výhodou),
- orientace v procesních schématech (P&ID) a výkresové dokumentaci,
- základní znalosti v oblasti tlakových zařízení,
- znalosti zásad technického kreslení,
- řidičské oprávnění skupiny B výhodou,
- touhu po seberealizaci, smysl pro pečlivost a svědomitost.
Nabízíme:
- kvalitní pracovní zázemí v mladém dynamickém kolektivu,
- příležitost k uplatnění kreativity, seberealizaci a odbornému růstu.

OBCHODNÍ REFERENT/BACK OFFICE

- příprava a řízení zakázek - projektový management
- příprava a zpracování nabídek, poptávek a výběrových řízení
- komunikace s dodavateli
- organizace servisních činností/zásahů
- komunikace se středisky na jednotlivých elektrárnách
Požadujeme:
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
- znalost MS Office na uživatelské úrovni,
Nabízíme:
- příležitost k uplatnění kreativity, seberealizaci a odbornému růstu

Operátor CNC frézky/ CNC soustruhu do dvousměnného provozu

Požadujeme:
- vyučený obraběč kovů nebo SŠ techn. směru
- znalost programování v systému HEIDENHAIN, HEIDENHAIN Mill Plus výhodou
- minimálně 2 roky praxe na podobné pozici
- znalost strojírenské technické dokumentace
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost
Nabízíme:
- perspektivní práci ve stabilní, rostoucí společnosti
- závodní stravování
- firemní sportovní aktivity
- 5 týdnů dovolené

Zámečník/Potrubář

Požadujeme:
- praxe na této pozici
- vyučen, popř. střední odborné vzdělání
- spolehlivost, pečlivost a přesnost
Náplň práce:
- sestavování potrubních tras
- příprava svařenců pro svářeče
- běžné zámečnické činnosti